Лікування наркоманії у Харкові

Повноцінне лікування наркоманії з подальшою соціальною реабілітацією пропонує місцеве відділення знаменитого наркологічного центру «Реванш +». Більше ніж 25 років своєї діяльності дана спеціалізована установа завоювала величезну популярність, численні позитивні відгуки, що допомогло не одній тисячі осіб повернутися до повноцінного, щасливого і тверезого життя.

Де якісно лікують від наркотичної та алкогольної залежності?

Методи лікування наркоманії

Фахівці центру починають лікування наркоманії в Харкові з попередньої діагностики, тому що кожен клінічний випадок - унікальний, а до будь-якого із пацієнтів, які звернулися потрібен індивідуальний підхід.

Невід'ємний метод боротьби з наркотичною залежністю - це детоксикація у Харкові. Наркологи клініки проводять дану процедуру як вдома, так і в умовах стаціонару. Очищаючі крапельниці, введення сольових і фізіологічних розчинів, сучасні препарати - дозволяють провести швидке зняття ломки в Харкові. нормалізувавши як фізичний, так і психоемоційний стан пацієнта.

Однак, як відзначають медики, ці методи - лише тимчасове вирішення проблеми. Без психологічної реабілітації та роботи з мисленням, навіть поле успішної детоксикації в Харкові, через деякий час людина знову почне вживати наркотики.

Терапія проводиться у стаціонарних умовах центру. Госпіталізація вкрай важлива, оскільки дає можливість захистити залежної людини від звичного середовища і негативно впливає на нього оточення, забезпечити цілодобове спостереження з боку фахівців, провести комплексну терапію супутніх захворювань, виключити можливість придбання і вживання наркотиків.

Крім того, зазвичай на початкових стадіях терапії пацієнт може відчувати серйозні проблеми зі здоров'ям, пов'язані з проявами абстиненції і синдрому відміни, у нього можуть виникати психічні розлади, депресивні стани. Тільки в клініці є можливість надати йому повноцінну екстрену медичну допомогу в разі такої необхідності.

Методики психокорекції

Після зняття ломки в Харкові проводиться психологічна реабілітація, основним методом якої є колективна психотерапія, заснована на принципах програми «12 кроків», що дозволяє пацієнтові потрапити у здорове терапевтичне співтовариство, впевнитися у своїх правильних мотиваціях, обмінятися досвідом з людьми, які переживають аналогічну з ним проблему, знайти необхідну підтримку, відновити навички спілкування в соціумі і колективі.

Проводяться у центрі й сеанси сімейного системного психоаналізу, адже саме від стосунків у сім'ї, з близькими людьми, їх поведінки багато в чому залежить успішність самого терапевтичного курсу, а головне, ймовірність чергового рецидиву після завершення лікування.

Індивідуальні психологічні консультації допомагають людині справитися зі стресовими факторами, виявити основні причини розвитку залежності і навчитися усувати їх своїми силами, використовуючи певні психотерапевтичні методики, які підбираються конкретно для нього.

На стадії соціальної реабілітації пацієнтів готують до виходу в соціум, проводячи різні заходи, використовуючи методи когнітивно-поведінкової терапії, арт-терапії та працетерапії. Після виписки пацієнти центру завжди можуть розрахувати на терапевтичне супровід, психологічну підтримку та соціальну допомогу, що має величезне значення для закріплення досягнутих результатів і профілактики можливого зриву.

Переваги лікування наркоманії в центрі «Реванш +»

Лікування наркоманії в Харкові в наркологічному центрі «Реванш +» має цілий ряд переваг:

  • можливість проведення як групових, так і індивідуальних занять;

  • гарантія позитивного результату терапевтичного курсу;

  • можливість подальшого лікування і отримання допомоги після завершення самого лікувального курсу;

  • абсолютна анонімність і відсутність взяття на облік;

  • комфортабельні умови проживання;

  • демократичні ціни;

  • широкий спектр послуг, спрямованих на боротьбу з наркозалежністю.

Клініка працює цілодобово, без перерв і вихідних днів, тому люди, які потребують лікування наркоманії, можуть звернутися за допомогою у будь-який час доби. Достатньо зробити один дзвінок за контактним телефоном, вказаним на сайті наркоцентру https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua