Тейпом називають клейку стрічку з тканини (подібну лейкопластиру), яка забезпечує надійну фіксацію або підтримку суглобів. Процедура накладення тейпів отримала назву «тейпінг». Методика Kinesio Taping передбачає накладення клейкої стрічки вздовж ліній мускулатури, що сприяє зменшенню болю та запалення, розслабленню м’язів після перенапруження та втоми.

Різновиди тейпів

Придбати тейпи для різних цілей пропонує інтернет-магазин Physiokit:
- для моделювання
м'язово–фасциального сегмента й полегшення лімфодренажу користуються еластичними кінезіо тейпами;
- жорстка фіксація та підтримка суглобів здійснюється за допомоги нееластичних спортивних тейпів;
- когезивними спортивними тейпами користуються як матеріалом для
пов'язок;
- при немедикаментозному точковому лікуванні
м'язів використання нееластичних крос-тейпів допомагає регулюванню напруги та розслабленню зв'язок і м'язів.
Якщо відсутні протипоказання, детально вивчивши інструкцію, тейпи можна використовувати самостійно. В їх складі немає медичних засобів, що могли б завдати шкоди організму. Але консультація фахівця не буде зайвою.
Травмування коліна порушує рухливість суглоба. Техніка тейпування прискорює відновлення функціональності колінного суглоба
Виникнення болів у спині та попереку створює багато проблем, іноді людина втрачає можливість повноцінно рухатися. Накладення тейпів на поперековий відділ та спину допомагає знизити гостроту проблеми, адже не завжди людина має можливість пройти курс лікування.
У професійному спорті клейкі стрічки використовують для захисту й зміцнення преса. Певним чином наклеюють тейпи з метою поліпшення фігури та зниження ваги.
Техніка накладення клейких стрічок залежить від причин, які сприяли виникненню хворобливого відчуття.

Вигідна співпраця

Магазин Physiokit пропонує привабливі умови для придбання тейпів:
- реалізується тільки оригінальна продукція, що відповідає всім нормативним вимогам;
- клієнтам надаються безкоштовні консультації, в разі потреби підключають лікаря, щоб придбаний товар був правильно застосований та забезпечив досягнення максимального ефекту;
- всі замовлення виконуються з урахуванням побажань клієнтів.
Доставлення товарів у всі українські міста оперативно виконується транспортом компанії «Нова Пошта». Оплата здійснюється зручним для клієнта способом.