Мистецтво бонсай, або створення мініатюрних дерев в контейнері, прийшло з Китаю і було вдосконалено японцями і корейцями. Бон-сай означає рослину в контейнері. Спочатку мистецтвом займалася тільки багата частина китайського суспільства, аристократи і духовенство, а мініатюрні дерева були розкішним подарунком. Отримане дерево часто було результатом роботи декількох поколінь. Для вирощування бонсай підходять все породи дерев, але японський клен - одне з найкрасивіших рослин. Ви задумалися над покупкою? Купити японський клен можна у магазині Rovinsky Garden в категорії Японський сад, де представлений великий вибір видів.

У чому особливість японського клена?

Японські клени - Acer japonicum  ввиходять з Японії (острова Хонсю, Хоккайдо, Кюсю), а також з Південної Кореї і набули популярності в садах по всьому світу. Це невеликі тонкі дерева, з гладкою корою на молодих деревах, з часом шорсткою і лускатої. Часто вони мають форму невисокого багатостовбурного дерева. Японський клен особливо декоративний за рахунок красивих різьблених листів. Навесні вони яскраво-червоні, потім темніють до рожево-червоних, а восени красиво стають яскраво-червоними. У тіні вони швидко стають зеленими, тому краще становище - відкрите сонце. Бічні пагони закручені в різні боки, що надає цій рослині шарм в стилі бонсай. Різновиди кленів дають нам безліч композиційних можливостей в садах, особливо в японському стилі, де вони необхідні, а також в альпінаріях (найменші різновиди) і в звичайних садах. У каталозі представлений бонсай ціна якого різна, але доступна, завдяки співпраці з розплідниками безпосередньо, без посередників.

Як доглядати за японським кленом?

Клени люблять родючу, постійно вологу, але добре дренирований грунт із слабокислою кислотністю. Вітається підвищена вологість повітря. Не менш важливе положення, захищене від морозних і пересихаючих вітрів. Ідеальне місце - це сад, з усіх боків покритий рослинністю або будівлями, нижче решті території.

Купити бонсай не складе проблем, в магазині Rovinsky Garden, вас чекають: великий вибір і доступні ціни. Дерево бонсай - це мистецтво, яке вчить терпінню, але також є джерелом неймовірного задоволення, незважаючи на його ціну. Вартість рослини залежить від його розміру та кількості років. Не втрачайте часу, ознайомтеся з пропозицією і оформляйте покупку прямо зараз!