Як бути, коли малеча атакує численними питаннями? Де на тисячі «чому» знайти таку відповідь, яка була б не нудною, а заохочувала до подальшого бажання пізнавати світ? На допомогу батькам охоче прийшов Сашко Дерманський — дитячий письменник, книгами якого зачитується вся Україна, а Міністерство освіти та науки навіть рекомендувало твори пана Олександра для читання в молодшій та середній школі. Ім’я цього автора стійко асоціюється з веселими історіями, кумедними віршами, добрим гумором та легкою іронією. Аж раптом енциклопедія! Невже Олександр Степанович вирішив вдатися до повчального тону та зарозумілих пояснень? Книга Малим дітям про все на світі. Енциклопедія в казках недарма так називається: всі факти у ній викладено у незвичайному форматі казкових історій, завдяки чому діти зможуть з легкістю вдовольнити свою цікавість, а дорослі трішки перепочити від шквалу нескінченних запитань.

Неенциклопедична енциклопедія

Сашко Дерманський книги створює з теплом та любов’ю до читачів, мабуть, цим пояснюється популярність його творів та їхня легкість для сприйняття. Дитяча енциклопедія не стала виключенням, весь матеріал у ній подається у доступній та цікавій формі, а розмаїття корисних відомостей просто вражає. Наше видавництво рекомендує цю збірку пізнавальних казок для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку. Якщо ви ще роздумуєте чи варто купити дане видання, не вагайтеся, адже за допомогою його дітлахи суттєво збагатять свої знання у наступних сферах:

  • Природні явища — завдяки книзі Малим дітям про все на світі. Енциклопедія в казках допитливі читачі точно знатимуть чому йде дощ, звідки береться веселка та куди зникає калюжа.
  • Тваринний світ — звірята поділяться своїми секретами та «цікавинками». Фауна — розмаїтий світ, який завжди знайде, чим здивувати.
  • Речі довкола нас — кожен предмет чи будівля мають свою цікаву історію, яку залюбки розкажуть малятам. Чому українська хата має похилий дах, з чого зроблений светр, які бувають музичні інструменти, для чого потрібен телескоп — про все це дітвора дізнається з незвичайної енциклопедії.
  • Техніка і транспорт — вірні помічники людини значно полегшують її життя, тож добре було б познайомитися з принципами їхньої роботи.
  • Здоров’я людини — цей ресурс неможливо купити, проте його можна зберегти й зміцнити, якщо слідувати нехитрим правилам. Інформація про гігієну та корисне харчування буде зовсім не зайвою для дітлашні.
  • Захист навколишнього середовища — і дорослі, і малі можуть дбати про планету, тим більше, зараз вона як ніколи потребує дбайливого ставлення до себе. Адже ціна прогресу — шкідливі викиди, знищення лісів та забруднення довкілля. Автор висвітлює прості, але дієві методи, спрямовані на збереження довкілля. Хтозна, можливо, саме цей розділ надихне майбутнього еколога на новаторські ідеї, які врятують світ.

Найкраще — дітям!

Фраза Дерманський Сашко Малим дітям про все на світі енциклопедія в казках — це своєрідний код, який означає досконале поєднання корисної інформації з цікавою й зрозумілою формою її подання. Недарма ж пан Олександр — не лише письменник, а й педагог за фахом та за покликанням. Коли б сучасна школа мала побільше вчителів, які викладають певні дисципліни у подібній манері, тоді чимало школярів, скоріш за все, були б відмінниками.

Окрім енциклопедії, що не вписується в жодні стандарти та руйнує всі стереотипи про даний вид посібників, Видавництво Школа пропонує ще одну книгу Сашка Дерманського: «Прикольні вірші». Якщо видання «Малим дітям про все на світі. Енциклопедія в казках» висвітлює досить серйозні факти, то поетична збірка буквально фонтанує гумором та пустотливістю.

Погодьтеся, чудово, коли в дитини є можливість знайомитись з багатством літературного світу. Для цього й працює наша злагоджена команда, гарантуючи високу якість та прийнятні ціни продукції. Ознайомитися з нашою продукцією можно за посиланням https://schoolbook.com.ua/