• Головна
  • Інтернет-позики - чи безпечні вони?
Реклама
14:44, 12 січня 2020 р.

Інтернет-позики - чи безпечні вони?

Реклама
Картинки по запросу Інтернет-позики - чи безпечні вони?

Картинки по запросу Інтернет-позики - чи безпечні вони?

Більшість із нас стикалися з темою запозичення грошей в Інтернеті - якщо ми цього не робили самі, ми знаємо людину або просто про це чули. Кредит онлайн - це дуже зручний варіант, особливо якщо нам потрібна підтримка негайно, чомусь ми не можемо скористатися банком або якщо не хочемо надавати десятки документів, а потім чекати прийняття рішення. Однак чи безпечно користуватися такими послугами?

Як ми можемо бути впевнені, що ми не потрапимо в пастку непогашеного кредиту або не будемо стикатися з витоком наших даних через незахищене з'єднання на веб-сайті кредитора? Що ж, якщо підходити до цієї теми раціонально, ми можемо бути впевнені, що з нами нічого неприємного не трапиться - кредитні компанії мають цілий ряд інструментів для захисту нас та наших даних.

Як вибрати хорошого кредитора?

Зараз багато компаній пропонують кредити в Інтернеті. Деякі з них ми знаємо навіть з рекламних роликів, а про інших ми ніколи не чули. Як вибрати найкращу пропозицію в такому лабіринті можливостей? Найкращий спосіб - розділити перевірку кредитора на кілька етапів. Перш за все, варто використовувати агрегатори пропозицій, тобто веб-сайти, які збирають фінансові продукти багатьох компаній, що працюють в Інтернеті, а потім представляють їх з точки зору їх переваг та недоліків, оглядів користувачів, отриманих галузевих нагород тощо. Перегляд цього списку дозволить нам ознайомитись із тим, що ми можемо знайти на даний момент на ринку, і обрати кілька пропозицій, які нам найбільше підходять - безумовно буде простіше порівняти два-три потенційно цікавих позики, ніж десяток чи навіть кілька десятків, які зараз доступні на ринку.

Другий етап перевірки кредитора - перевірка його даних у загальнодоступних регістрах. Після того як ми зважимось на цю позику, ми повинні прочитати всі документи: положення, типовий договір, таблицю штрафних санкцій, якщо такі є. Також варто переглядати коментарі людей, які вже користувались цим продуктом: чим більше відгуків ми знайдемо, тим краще ми зможемо оцінити обрану пропозицію та її творців.

А як щодо безпеки мережі?

Оскільки надсилання наших даних через Інтернет - це один із кроків, які нам потрібно зробити, щоб отримати гроші, безпека підключення до веб-сайту кредитора є дуже важливою. Перш ніж подавати заявку, ми мусимо абсолютно переконатися, що компанія надає посилання, захищене відповідним сертифікатом, тобто SSL. Крім того, ми також повинні перевірити, чи не було у вибраного кредитора проблем із витоком даних у минулому. Ми також не повинні подавати заявку через загальнодоступний комп'ютер, наприклад, в Інтернет-кафе. Оскільки ми надсилаємо дуже чутливі вкладення разом із додатком, таким як сканування посвідчення особи, гарантування безпеки є надзвичайно важливим.

Якщо Інтернет не надає нам потрібної кількості інформації про обраного кредитора, не бійтеся запитати у джерела. Якщо компанія не хоче відповідати нам про те, застосовує вона відповідну безпеку, вам краще вибрати інший кредит для власного блага.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...