Реклама
14:49, 4 березня 2013 р.

Ігри для маленьких дітей

Реклама

Згадайте своє дитинство. Як розпочинався ранок. Кожен день був насичений новими емоціями ,новими відкриттями. Все хотілось побачити, всюди влізти, усе розпитати: «А як?.. А чому?.. А де?.. Коли?». А бідні батьки здавали екзамени з ерудиції та кмітливості, проявляли свій словниковий запас, щоб хоч трішки заспокоїти наше бажання все знати. З приємною усмішкою згадуємо ті часи і кажемо: «Тааак… було добре».  Турботливі мамусі будили нас ласкавими словами, а поки ми чистимо зубки – сніданок уже на столі. Ну, або інший варіант, всі проспали, ніякого сніданку, одягли, що перше потрапило на очі і швидко побігли в садочок, а потім мама на роботу. Все одно було класно!

У кожного дитинство було різним, але у всіх були ігри та розваги. Так ми вчимося і пізнаємо світ. Все починається з цікавості. Маля хоче робити те, що роблять дорослі. Коли дитина починає сама одягатися, то вчиться самостійності, показуючи, як треба прибирати іграшки, привчається до порядку. Розповідаємо про мікроби і бактерії, що можуть зашкодити, якщо не мити ручки і личко, не носити брудний одяг і взуття з вулиці вдома. Саме цим привчаємо до чистоти і гігієни. Як люблять казати дорослі, головне, щоб теорія була близькою з практикою – показуйте дітям власний приклад, це хороший варіант і самим не розслаблятися. ;) Не треба зводити таке навчання дітей до строгого статуту, а робити це весело і охоче, допомагати їм спочатку, не сварити, а пожартувати. Посадіть вазона чи виростіть на кухні цибулину або кріп – і користь в домі, і дитина бачить як ростуть рослинки.

Як правило, діти люблять грати в ігри-персонажі та ігри-герої, тобто копіюючи дії улюблених героїв казок і мультфільмів. Наче губка втягують в себе кожну репліку кумира і швидко Вас виправляють, якщо ви щось зробили не так як треба. Просять купити на день народження костюм Людини-павука чи пишуть листа Діду Морозу з проханням про нову ляльку Барбі.

Майже всі ігри для дітей онлайн розраховані на розвиток логічного мислення. Почали з примітивного складання пірамідки з кільцями, а потім поступово і конструктор і яскраві пазли. Мама на кухні, а нам захотілось самим ввімкнути мультфільм, от і мучимо пульт натисканням усіх кнопок, але чому мучимо? Декілька разів прослідкували за послідовністю дій дорослих, і мама точно буде в шоці, коли зайде в кімнату з кухні.

Але що ж робити, коли Вашому чаду нецікаві уже ніякі пазли. Дитя з радістю вирощуватиме фрукти на власній фермі, одягатиме моделей або пектиме торт. Як Вам така паличка-виручалочка?;)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...