• Головна
  • Що називають репараціями і чи будуть вони стягнені з РФ
Новини компаній
13:31, 22 квітня 2022 р.

Що називають репараціями і чи будуть вони стягнені з РФ

Новини компаній
Що називають репараціями і чи будуть вони стягнені з РФ, фото-1

Що називають репараціями і чи будуть вони стягнені з РФ?

24 лютого Росія нахабно напала на українську державу. Війська російської федерації увійшли всередину країни вздовж практично всього кордону з росією і Білоруссю та з території раніше захопленого Кримського півострову. Через обстріли з важкої артилерії, ракетних ударів та нальотів авіації Україна отримала багаточисельні втрати і серед мирного населення, і серед інфраструктурних будівель.

Український президент В. Зеленський звернувся до жителів росії, сказавши вчити слово “репарації”. Отримання репарацій буде доступне для всіх постраждалих жителів України, а росіянам варто підготуватися до виплати компенсації за нанесені збитки внаслідок бойових дій.

Репарація — повне або часткове відшкодування внаслідок військової агресії. Кошти виплачуються країною, котра розпочала війну. Вона зобов’язана цілком відшкодувати збитки, заподіяні державі, яка постраждала.

Якщо говорити простіше, репарації – це коли один агресор напав на мирну країну, захопив її територію, вбив цивільних і військових, зруйнував промислові та інфраструктурні об’єкти. Але згодом, при програші країни, що розпочала війну, вона повинна відшкодувати нанесену шкоду країні, що перемогла. Для цього створюється договір про відшкодування, котрий описує всі умови репарацій.

Репарація внаслідок російської агресії буде включати відшкодування збитків за кожну зруйновану споруду. Країна агресор буде змушена:

  • відбудовувати промисловість;
  • поновлювати інфраструктурні об’єкти;
  • виплачувати грошову компенсацію постраждалим цивільним;
  • відшкодовувати втрачену, через напад агресора, вигоду (дохід громадян, підприємств, тощо.

Право на відшкодування шкоди внаслідок військової агресії російської федерації проти України матиме більшість українців, адже це відповідає нормам міжнародного права.

Історичні зразки виплати репарацій

Незважаючи на те, що офіційний вислів “репарації” виник лише по завершенню Першої світової, компенсації завданих збитків відомі й раніше. Ось кілька зразків:

  • Війна Наполеона. Згідно з Паризьким договором, Франція мусила сплатити 700 млн. франків.
  • 1-а світова. Німеччина сплачувала борг розміром 132 млрд золотих марок. Останній платіж був погашений восени 2010 року.
  • 2-а світова. На умовах Потсдамської конференції, Німеччина мусила сплатити репарації загальною сумою 23 млрд американських доларів.

Телефонуйте нам, щоб дізнатися, кому може бути надана репарація внаслідок російської агресії та що потрібно буде зробити, для її отримання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...