• Головна
  • Як вибрати рівень картини за номерами для початківців
Новини компаній
11:35, 24 січня 2023 р.

Як вибрати рівень картини за номерами для початківців

Новини компаній
Як вибрати рівень картини за номерами для початківців, фото-1

Розмальовка картин за номерами - це хобі, яке активно поширюється в Україні. Адже воно надає унікальну можливість, не маючи достатньої освіти та практики, створювати справжні картини, відчути себе талановитим художником, освоїти техніку роботи з пензлями та фарбами та навчитися розбиратися у комбінації кольорів. Але початківців часто турбує питання: з чого почати освоєння цього вміння і як вибрати перший сюжет для розмальовки?

Як вибрати перший набір

Вибираючи картину в каталозі інтернет-магазину, який пропонує різноманітні картини за номерами в Україні, слід орієнтуватися на сюжет та складність.

У магазині пропонуються набори різних стилів: натюрморти, квіти, тварини, пейзажі, архітектура, портрети, ікони та багато інших, включаючи абстрактні полотна та поп-арт.

Також при виборі своєї першої роботи потрібно орієнтуватися на рівень складності (з 1 до 5) та кількість фарб.

Для дітей рекомендується починати з низького рівня (1-2), з великими фрагментами і невеликою кількістю фарб. Дорослим, впевненим у своїх силах, краще вибирати 2-3 рівень складності. Занадто високу складность (4 або 5) художникам-початківцям вибирати не варто. Велика кількість дрібних фрагментів та кольорів може скласти для недосвідченого майстра важку проблему і розчарувати в результаті.

Потрібно сказати, що навіть полотна початкового рівня чудово виглядатимуть та порадують і власника, і глядачів. Зато після того, як буде закінчено першу роботу, ви зможете освоювати нові техніки і тверезо оцінюватимете пропонований рівень складності.

Поради щодо розмалювання

Починаючи працювати з пензлями, розфарбовуючи картини за номерами для початківців, дотримуйтесь низки порад, які дають досвідчені майстри:

  • Полотно можна розкладати на робочому чи обідньому столі, але краще придбати простий (навчальний) мольберт. Це забезпечує кращі умови роботи, ви не забрудните одяг, поверхня оптимально освітлюється;
  • Починати процесс найзручніше зверху вниз і зліва направо (справа наліво для шульг). Так ви не ризикуєте розмазати вже нанесені та не просохлі ділянки;
  • Деякі художники воліють зафарбовувати фрагменти не поспіль, а одночасно ділянки однакового кольору. Це справа смаку: спробуйте різні техніки і виберіть для себе найкращу;
  • Пензлики при зміні фарб рекомендується витирати вологою серветкою;
  • Не хвилюйтеся, що вам може не вистачити будь-якої фарби. У ході роботи її можна розводити водою чи спеціальним розчинником для акрилових фарб;
  • Після закінчення роботи картину рекомендується покрити лаком: глянсовим (для надання блискучої поверхні), матовим (менш блискуча, натуральна поверхня) або з ефектом "кракелюр", що надає картині "зістареного" вигляду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...