• «Зоря» розгромила «Металіст» і зрівнялась по очкам з «Дніпром-1», - ВІДЕО
17:56, 14 травня 2023 р.
Надійне джерело

«Зоря» розгромила «Металіст» і зрівнялась по очкам з «Дніпром-1», - ВІДЕО

Сьогодні, 14 травня, харківській «Металіст» у матчі 26 туру приймав на стадіоні «Авангард» в Ужгороді одного із лідерів чемпіонату луганську «Зорю».

Вже на 1-й хвилині зустрічі Ралюченко подарував м'яч Булеці, а той з лівого краю штрафного прострілив на ближню стійку. Мизюк у спробі вибити мʼяч забиває автогол 0:1

На 10-й хвилині Герреро обігрався з Русиним, втік від Демченка та з лінії штрафного пробив низом влучно під дальню стійку харківʼян 0:2.

На 21-й хвилині Антюх віддав до штрафного майданчика на Гереро, а легіонер "Зорі" першим дотиком прострілив на ближню штангу. Удар Русина взяла на себе стійка, однак Шахов успішно зіграв на добиванні - 0:3.

А ще через чотири хвилини Вантух м'яко навісив з лівого краю штрафного, а Імереков на лінії воротарського майданчика виграв другий поверх та переграв Єрмолова -0:4.

На 31-й хвилині «Металіст» залишився у меншості. Демченко зіграв рукою на стрічці воріт, рятуючи від п'ятого пропущеного. Арбітр призначає пенальті, але Булеца бʼє з 11-метрової позначки над поперечиною.

Через хвилину ворота харківʼян після удару Бражко рятує поперечина.

У другому таймі гра помітно заспокоїлась. «Зоря» виконала свою задачу, а гравці «Металіста» граючи у меншості розуміли, що не мають вже жодного шансу на позитивний результат.

На 84-й хвилині Ніколішин збиває у власному штрафному Погорілого. Арбітр призначає пенальті. На цей раз Бражко влучно бʼє — 0:5.

Після 26 туру луганська «Зоря» має 58 балів, як і «Дніпро-1», але дніпряни зіграють свій матч туру у понеділок.