• Головна
  • Як правильно пити горілку і не сильно п'яніти
Новини компаній
10:03, 26 вересня

Як правильно пити горілку і не сильно п'яніти

Новини компаній

Горілка - один із найдавніших популярних алкогольних напоїв, який прийнято ставити на святковий стіл або просто вживати з нагоди на дружніх вечірках. Звичніше бачити алкоголь у маленьких чарках у сусідстві із салом, хріном, соліннями. Однак сомельє розповідають, що є ще кілька нюансів, які можуть по-новому розкрити смак горілки та зберегти чудове самопочуття.Image

Вибір напою

Насамперед необхідно придбати якісний напій. Це страхує від підробки та подальших неприємних наслідків. Хороше рішення для свята - горілка Козацька Рада 1л на Маудау . Обов'язково оцінюйте товар за рівнем чистоти. У пляшці повинні бути відсутні помутніння та домішки. А етикетка має бути надрукована чітко, наклеєна — рівно.

Температура та способи подачі

Перед вживанням пляшку із міцним алкоголем бажано охолодити. Важливо – не заморожувати. Крижана горілка втрачає свої смакові властивості. Тому оптимальна температура її подачі — +5 +8 °C.

  1. Якщо горілка не холодна, а довести до потрібної температури потрібно швидко, киньте в морозильну камеру кілька маленьких чарок.
  2. На столі можна тримати кулер, наповнений льодом та водою. Туди ставлять пляшку, щоб вона поступово охолоджувалась протягом вечора та зберігала свою температуру.

Для міцного алкоголю краще подавати невеликі чарки обсягом 50 мл. Гурмани, які вважають за краще пити горілку з содовою або іншими напоями, можуть скористатися широкою низькою склянкою.

Секрети тверезості

Якщо збираєтесь на урочистість, знаєте, що там буде міцний алкоголь, але п'яніти не хочеться, перед виходом із дому або за 2 години до свята випийте 50 мл горілки. Ця доза спровокує вироблення спеціальних ферментів, які відповідають за безпечне та повноцінне розщеплення етанолу. Під час свята поєднуйте спиртне із ситними жирними стравами. Робіть упор на м'ясо, сало, вершкове масло. Важливо, щоб шлунок огортала жирна плівка. Вона перешкоджатиме швидкому всмоктуванню алкоголю у кров. Категорично заборонено змішувати горілку з іншими видами алкоголю. Тим більше — із тими, які мають нижчий градус. Крім того, не варто змішувати спиртне із газованими напоями. Вуглекислий газ сприяє швидкому проникненню етанолу в кров. В результаті настає миттєве сп'яніння. Якщо дуже хочеться запивати, краще вибирати чисту воду чи соки: грейпфрутовий, томатний, будь-який ягідний. Їх можна заздалегідь купити у магазині МАУДАУ з доставкою. Важливо: звертайте увагу на різновиди закусок. Сомельє рекомендують відмовитися від ковбаси, відвареної риби, сиру, свіжих томатів та петрушки. Вони можуть запустити процес бродіння, що не найкраще позначиться на загальному самопочутті після урочистостей. Свято краще завершити чашкою міцного чорного чаю із цукром чи медом. Доза глюкози допоможе організму швидше відновитись протягом ночі після вживання спиртних напоїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...