
10:57, 8 листопада 2024 р.
В окупованому Сіверськодонецьку росіяни глушать сигнал мобільного зв’язку

У тимчасово окупованому Сіверськодонецьку загарбники глушать сигнал мобільного зв’язку навіть у віддалених місцях, якими місцеві жителі користувалися в екстрених випадках.
Про це повідомляє очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.
Це, зокрема, дахи окремих багатоповерхівок. Не допомагають й масово встановлені підсилювачі, на продажі і підключенні яких раніше заробили місцеві підприємці. Скористатися смартфоном за його прямим призначенням у межах міста можуть лише представники окупаційної адміністрації і наближені до них особи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Куда переезжают жители Луганска: страны для покупки жилья
Новини компаній
14:33
25 червня
09:01
25 червня
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:00
24 червня
09:01
24 червня
Оголошення