• Головна
  • Чого чекати від кадрових призначень Дональда Трампа?
Політична реклама
16:32, 16 листопада

Чого чекати від кадрових призначень Дональда Трампа?

Політична реклама
Чого чекати від кадрових призначень Дональда Трампа?

Анонсування призначень на посади людей з команди Дональда Трампа супроводжується виголошенням імен. Проте для одних посад рішення вже прийнято, а щодо окремих кандидатур — ніби тривають уточнення. Складається враження, що новообраний президент США чекає реакції суспільства. Тож впевненості, що саме ці особи будуть призначені, поки що немає.

Доречно звернути увагу на певні особливості. Наприклад, уряд, що планує провести найбільшу депортацію, майже повністю складається з мігрантів: норвежці, греки, чехи, євреї, кубинці, індуси. До речі, сам Президент Трамп має німецьке походження по батькові.

Втім, серед них є й ті, хто неоднозначно ставиться до України. Хто ці люди? Який їхній життєвий шлях? Чого вони досягли й що можуть запропонувати? Отже розглянемо перші призначення.

Яструб Трампа: держсекретар — міністр закордонних справ Марко Антоніо Рубіо

Нинішній сенатор від штату Флорида з кубинським корінням. Відомий жорсткою позицією щодо росії та її фюрера, а також активною підтримкою санкційних заходів ще з початку анексії Криму. Автор і співавтор низки санкційних законопроектів щодо керівництва росії та російських компаній.

«Зелений берет»: радник з питань безпеки Майкл Уолтц

Підполковник армії США. Представник Конгресу від 6-го округу Флориди. Учасник бойових дій в Афганістані. Перший «зелений берет», обраний до Конгресу США. Двічі був радником міністрів оборони США. Має грецьке коріння.

Телеведучий і військовий: міністр оборони Пітер Хегсет

Телеведучий, письменник, офіцер Національної гвардії США. Проходив службу на Кубі, в Іраку і Афганістані. Військове звання – капітан. Наразі політичний коментатор Fox News. Має норвезьке коріння.

Найконсервативніший консерватор: директор ЦРУ Джон Ді Реткліфф

Обіймав чотири рази поспіль посаду мера м. Хіт в штаті Техас. Був конгресменом від 4 округу Техасу. Очолював національну розвідку в 2020-2021 рр. У 2016 році The Heritage Foundation назвав Реткліффа найконсервативнішим законодавцем Техасу в Конгресі та другім найконсервативнішим законодавцем в країні.

Дівчина з ранчо: секретар департаменту внутрішньої безпеки Крісті Лінн Ноем

Чотири рази обиралася до Конгресу від Південної Дакоти, а також була першою жінкою-губернатором в цьому штаті. Живе в сільській місцевості Південної Дакоти на власному ранчо. Має норвезьке походження.

«Цар кордону»: директор імміграційної та митної служби Томас Хомен

Колишній офіцер поліції. Виконував обов’язки директора Імміграційної та митної служби США. «Інтелектуальний батько» імміграційної політики Трампа.25 лютого 2022 року Хомен був запланований як основний доповідач на конференції America First Political Action Conferense во Флориді, але покинув її до початку коли дізнався, що її організатор Нік Фуентес похвалив путіна за вторгнення в Україну.

40 років в політиці: керівник адміністрації Сьюзі Уайлз

Свій політичний шлях починала ще під час виборчої кампанії в команді Рональда Рейгана. Працювала на президентів, мерів, губернаторів, конгресменів. Очолювала низку виборчих кампаній. Представники обох ключових партій, як писало видання Politico, називали її «найціннішим політичним радником в США».

Ультраправий спічрайтер: заступник керівника адміністрації Стівен Міллер

Його предки на початку ХХ сторіччя емігрували з російської імперії, рятуючись від єврейських погромів.Політичний радник і головний спічрайтер Дональда Трампа. Має радикальні націоналістичні погляди. Прихильник жорсткої імміграційної політики, за що піддавався критиці навіть від представників родини.

Віддана і суперечлива: повноважна представниця США в ООН Еліз Марі Стефанік

В 2014 році була наймолодшою жінкою, обраною до Конгресу. Працювала в адміністрації Джорджа Буша, та в офісі керівника апарату Білого дому. Критикувала рішення Трампа вийти з Паризької кліматичної угоди.Підтримала припинення розслідування Комітету з розвідки Палати представників щодо втручання росії у вибори в США 2016 року через заперечення демократів Комітету. Має чесько-італійські коріння.

Антипутінський еколог: керівник адміністрації з питань екології Лі Майкл Зелдін

Представляв 1-й виборчий округ в штаті Нью-Йорк в Палаті представників. Опікується питаннями екології та екологічної безпеки. Має відверті антирашистські погляди щодо санкційної політики.Під час російського вторгнення у 2022 році був одним з 963 американців, якім МЗС рф заборонив в’їзд до росії.

«Любий друг»: спеціальний посланник на Близькому Сході Стівен Віткофф

Бізнесмен, інвестор. Знайомий з Трампом ще за часів роботи правником, коли обслуговував будівельну фірму молодого Трампа. Партнер Трампа по гольфу. З часів роботи в правничій системі цікавився питаннями безпеки на Близькому Сході, що можливо й сприяло отриманню цієї посади.

Двоголова агенція: керівники агенції з питань ефективності державної системи Вівек Рамасвамі та Ілон Маск

Агенції такої ще не існує. Рамасвамі – індус за походженням, іммігрант першого покоління. Має мрію розпустити Федеральну резервну систему, міністерство охорони здоров’я, агенцію по контролю за ліками, агенцію по контролю за продуктами харчування. Подібними ідеями фонтанував й Ілон Маск.

Крім того, анонсовано ще декілька призначень: Тулсі Габбард на посаду директора національної розвідки, яка свого часу розповідала, що в Україні є біолабораторії, де вирощують і заражають пташок і тварин;Меттью Гетц на посаду генерального прокурора, якій відомий проросійською і антиукраїнською позицією.

Глибший аналіз бекграунду нової команди Білого дому виявляє серйозні суперечності між її членами. Проте позитивним моментом є те, що більшість із них мають яструбині антиросійські, антипутінські переконання. Ці люди володіють унікальним життєвим досвідом, блискучою підготовкою та високими комунікативними навичками. Їхній успіх стане успіхом республіканців і, зрештою, Сполучених Штатів Америки.

Повна версія на каналі PRO:UA за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=XZqc-uzsrTc

Довідка: Роман Безсмертний - кандидат політичних наук, Народний депутат України ІІ, ІІІ, IV та V скликань. Посол України в Білорусі у 2010—2011 роках. Двічі обіймав посаду Віцепрем'єр-міністра України. Викладач і почесний професор Київського університету культури і мистецтв і Педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Один з авторів Конституції України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...