Дітям дуже подобається малювати фломастерами, адже вони з легкістю залишають на папері чіткі яскраві лінії. Щоб зробити правильний вибір, пройшовши за посиланням kancmaster.com.ua/cat-pismove-priladdya/cat-flomasteri-markeri-lineri, потрібно дізнатися про деякі особливості фломастерів.

Маленьким дітям потрібно купувати фломастери з великими вентильованими ковпачками, при цьому на упаковці має бути напис: система вентиляції ковпачка відповідає міжнародному стандарту BS 7272/90. Такі ковпачки пропускають достатню кількість повітря і дозволяють вчасно надати допомогу, в разі, якщо ковпачок потрапив в дихальні шляхи.

Також варто звернути увагу, щоб фломастери відповідали стандарту NFS 51-205. У цьому випадку деталі міцно спаяні і дитина не зможе розібрати фломастер на частини.

Якісні фломастери не повинні мати різкого запаху. Краще віддати перевагу фломастерам на водній основі і з додаванням харчових барвників, з шкіри вони легко змиваються водою і більш безпечні для здоров'я малюка. Крім того, якщо такі фломастери трохи підсохнуть, їх можна заново заправитися, залишивши на деякий час в баночці з водою

Важливо пам'ятати, що малювання навіть самими безпечними фломастерами має бути під наглядом дорослих.

Чим же відрізняються фломастери?

1. Основа. Фломастери можуть бути водними або спиртовими. Як було сказано вище, краще купити дитині фломастери на водній основі.

2. Товщина стержня. Для дітей до трьох років краще купувати фломастери з товстим стрижнем, адже зазвичай для малюків створюються розмальовки з великими картинками без дрібних деталей.

Якщо ваша дитина любить розфарбовувати дрібні малюнки та дбайливо ставиться до фломастерам, то йому підійдуть і тонкі.

3. Кількість квітів. Дітворі до трьох років досить набору з 10 кольорів. Більша кількість відтінків може відвернути дитину від занять малюванням. Старшим дітям вже буде цікаво створювати картини більш багатої палітри. Для цього відмінно підійдуть набори з 36 кольорів. А ще буде дуже цікаво дізнатися назви всіх цих відтінків.

Існують особливі різновиди фломастерів:

1. Штампи. У таких фломастерів замість звичайного стрижня міні-друк, наприклад у формі метелика, зірочки, квіточки, звірятка і іншого. З такими штампами легко можна заповнити малюнок зірками на небі чи квіточками на галявині.

2. Фломастери для дошки. Такі фломастери призначені для малювання на спеціальних дошках. А художества легко стираються сухою або вологою ганчірочкою.

Якісні фломастери допоможуть розвинути творчі здібності дитини без шкоди для здоров'я.